CJC-1295

Według badań naukowych, zostało ustalone, że CJC-1295 No DAC i jego związek z GHRH 1-29 mogą przyspieszać kilku procesów. Do niektórych z tych procesów należą:
Czytaj dalej...

  • Podwyższona synteza białek - badania naukowe wykazały, że CJC-1295 No DAC potrafi przedłużyć okres półtrwania GHRH 1-29, a tym samym pozwalają na większą funkcjonalność w zakresie osi hormonu wzrostu.U badanych zwierząt doprowadziło to do wydłużania komórkowego zaangażowania receptora, który z kolei może powodować że kolejne białka są wyprodukowane.
  • Redukcja tkanki tłuszczowej - CJC-1295  No DAC wykazał zdolność do wspierania procesu, w którym lipidy są podzielane. Z powodu przyspieszonego rozkładu lipidów, tłuszcz zawarty w organizmie może być  spalany znacznie bardziej efektywnie.
  • Wzrost tkanki mięśniowej - ponieważ CJC-1295 jako przetwornik może powodować zwiększoną proliferację białka, w oparciu o badania naukowe na zwierzętach udowodniono, że peptyd może wpływać na większy napływ komórek mięśniowych. To z kolei prowadzi do zwiększenia masy mięśni i ich wielkości.
  • Przyspieszone odzyskiwania formy po kontuzji - CJC-1295 No DAC ma zdolność do zwiększenia syntezy białek w celu umożliwienia wyleczenia z różnych urazów - szybciej i efektywniej.
Sortuj wg: